Архівація для компанії «Агропромислова група»

Головна / новини / Архівація для компанії «Агропромислова група»

Завершено архівацію кадрових документів за 2009-2019 роки для підприємства «Агропромислова група». Всі опрацьовані кадрові документи було прошито та зареєстровано в Державному архіві міста Київ. Окрім того, отримано дозвіл на утилізацію документів тимчасового зберігання по 2017 рік включно.

Інформація про компанію-замовника

Підприємство було створене в 1999 році, та вже двадцять два роки успішно розвивається і конкурує на ринку. Автопарк підприємства налічує 32 одиниці спеціальної техніки. В компанії працюють 30 кваліфікованих фахівців, які успішно завершили 520 проєктів.

Колектив АПГ спирається не лише на багаторічну практику, але й на основні принципи, на яких базується спільна робота. Досягнення результатів – це чітке дотримання правил та реалізація прогресивних ідей. Високотехнологічна матеріальна база – запорука якості наданих послуг. Чітка структура підприємства – відповідальність за кожен окремий сегмент ринку.

Основні напрямки діяльності АПГ

Компанія «Агропромислова група» пропонує своїм клієнтам цілий ряд послуг:

  • Демонтаж будівель, споруд та інших видів конструкцій;
  • Послуга знесення будівель/споруд;
  • Виготовлення необхідних будматеріалів;
  • Оренда будівельної та іншої спецтехніки;
  • Будівництво будівель/споруд;
  • Розробка котлованів, а також підсипка грунтами.

Послуги компанії АПГ

  • Оренда спецтехніки (гідромолот, гідроножиці, дробильно-сортувальний комплекс, самоскид, екскаватор);
  • Власне виробництво (бетон, розчин, ЗБВ, глина, щебінь, пісок, а також доставка бетону);
  • Демонтаж та знесення (залізобетон, бетон, фундамент, будівлі/будинки, промдемонтаж, а також переробка бетону).

Окрім оренди та послуг демонтажу, підприємство має власне виробництво будматеріалів. Процес виробництва відповідає всім необхідним стандартам, а також виконується в заявлені строки. Компанія невпинно розвивається та створює нові товарні пропозиції – розширює та поповнює асортимент своєї продукції, а також впроваджує нові технології виробництва.

 

Замовити архівні послуги повного циклу (або окремі види послуг) ви можете, зателефонувавши за номерами телефонів, що вказані на нашому сайті. Ми пропонуємо нашим постійним клієнтам приємні знижки, а також святкові пропозиції. Завжди йдемо назустріч й готові допомогти вирішити найскладніші задачі.

Автор: Ксенія Хорс