Архівація для ТОВ «АГРЕКС»

Головна / новини / Архівація для ТОВ «АГРЕКС»

Завершено архівацію кадрових документів за 1998-2019 роки та документів тривалого зберігання за 2005-2019 роки для ТОВ «АГРЕКС». При перевезенні архіву з м. Донецьк в 2014 році, частину документів було втрачено, тому додатковою складністю було їхнє відновлення. Описи справ і акт знищення документів затверджено в Державному архіві м. Київ. Окрім того, було вивезено та утилізовано більш ніж 700 кг макулатури.

Інформація про компанію-замовника

ТОВ «АГРЕКС» є одним з найбільших вітчизняних виробників нерафінованої соняшникової олії та соняшникового шроту. Продукція підприємства користується попитом в усіх регіонах України, а також за її межами. Підприємство являє собою великий виробничий комплекс з переробки насіння соняшника методом пресування і екстракції, виробнича структура якого відповідає технологічним вимогам прийому, очищення, переробки і зберігання насіння соняшника і представлена основним, допоміжним і обслуговуючим виробництвами. Об’єм переробки насіння сягає 160 000 тон насіння соняшника за сезон.

ТОВ «АГРЕКС» являється управляючою компанією ТОВ «СВАТІВСЬКА ОЛІЯ». Олійноекстракційний завод «СВАТІВСЬКА ОЛІЯ» є великим виробничим комплексом з переробки насіння соняшника методом пресування та екстракції, виробнича структура технологічним вимогам прийому, очистки, переробки і зберігання насіння соняшника і представлена основним, допоміжним і обслуговуючим виробництвами. На сьогодні підприємство представлене наступними виробничими підрозділами: основне (олійноекстракційне виробництво, сировинний цех, відділ готової продукції, відділ технічного контролю, зерновий склад) і допоміжне (парокотельний цех, механічна майстерня, електроділянка, відділ водозабезпечення та каналізації, відділ капітального ремонту споруд, автотранспортний відділ).

Особливості виробництва

Технології, що використовуються на виробництві, дозволяють виготовляти продукцію високої якості з довготривалим зберіганням і збереженням всіх натуральних властивостей та смакових якостей. Екологічно чистий спосіб виробництва, вміст значної кількості біологічно-активних речовин, ферментів і вітамінів, що містяться в продукції, виділяють компанію на ринку виробників. Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва.

Основні напрямки діяльності компанії

  • Виробництво нерафінованої соняшникової олії;
  • Виробництво високопротеїнового гранульованого шроту;
  • Виробництво харчового фосфатидного концентрату;
  • Заготовка, зберігання і реалізація сільськогосподарської продукції;
  • Послуги з доставки сировини;
  • Послуги з відвантаження продукції;
  • Послуги зі зберігання зерна.

Підприємство має сертифікати відповідності на олію нерафіновану невиморожену і шрот соняшниковий високопротеїновий гранульований і звичайний гранульований. Більша частина продукції поставляється до країн ЄС, а також в Китай, Індію, Білорусь, Казахстан та ін.

Замовляйте послуги архівації за телефонами, що вказані на сайті. Завжди раді допомогти!

Автор: Ксенія Хорс