Архівація для ТОВ МАЙНДШЕР (Mindshare Ukraine) – Реклама/маркетинг

Головна / новини / Архівація для ТОВ МАЙНДШЕР (Mindshare Ukraine) – Реклама/маркетинг

Завершено архівацію кадрових документів та документів тривалого зберігання для ТОВ МАЙНДШЕР (Mindshare Ukraine) за 2007-2019  роки. В ході проведення науково-технічного опрацювання документів, було архівовано наступні види кадрових документів: зарплати, накази кадри, звіти в пенсійний фонд, картки звільнених, штатні розписи, а також документів тривалого зберігання: накази з основної діяльності, статистичні звіти, звіти з фінансово-господарської діяльності.

Окрім архівації, було проведено утилізацію документів за 2007-2017 роки, обсяг яких становив близько пів тони макулатури. Особливість архівації полягала в тому, що всі документи ТОВ МАЙНДШЕР відповідали всім офіційним вимогам та знаходились в ідеальному порядку.

Інформація про компанію-замовника

ТОВ МАЙНДШЕР (Mindshare) являється однією з найбільших медіа агенцій в Україні та входить до глобального холдингу WPP. Агенція розробляє рекламні кампанії та надає комплексні послуги ЗМІ. Послуги надаються засобам масової інформації: в інтернеті, на телебаченні, радіо, пресі тощо. Окрім того, компанія займається розробкою зовнішньої реклами.

Майндшер Україна є провідним медіа агентством і входить до глобальної мережі Mindshare, яка налічує в своєму штаті близько семи тисяч працівників. Холдинг володіє 116 офісами у 86 різних країнах світу. Діяльність компанії спрямована на відмінність від інших, високі результати, розвиток технологій, швидкість, якість послуг та залучає в своєму бізнесі якомога більше різноманітних каналів комунікації. Агенція  була визнана мережею року (в 2019 році) на міжнародному рекламному фестивалі в Кані.

Які послуги ви можете в нас замовити

Компанія Архівіта надає послуги з 2011 року та має безліч переваг і вдячних клієнтів. Ви можете замовити в нас не лише архівні послуги повного циклу, але й їхні окремі види (архівацію документів, науково-технічне опрацювання, впорядкування, надійне зберігання, палітурні роботи, утилізацію тощо). Ми обробляємо як паперові, так і електронні інформаційні носії, надаємо власне приміщення для зберігання ваших документів та надаємо доступ до них в будь-який зручний для вас час.  Ви можете бути впевнені, що ваші документи зберігатимуться у відповідних умовах та належному стані.

Телефонуйте нам вже зараз, та переконайтеся, що архів – це просто!

Автор: Ксенія Хорс