Архівація для ТОВ «НВК «ВК Система»»

Головна / новини / Архівація для ТОВ «НВК «ВК Система»»

Завершено науково-технічне опрацювання документів для одного з найбільших підприємств Василькова – науково-виробничої компанії «НВК «ВК Система»». Під час проведення робіт було архівовано кадрові документи (7 видів) та документи тривалого зберігання (3 види) за 2008-2019 роки, а також виконані палітурні роботи – опрацьовано та прошито 22 книги. Окрім того, зареєстровано опис в Державному архіві Київської області.

Інформація про компанію-замовника

ТОВ «НВК «ВК Система»» було створене 2010 року на базі ТОВ «ВК Система» завдяки об’єднанню та розширенню кількох підприємств, які працювали автономно. Серед учасників, які увійшли до складу компанії є не лише підприємства, але й науково-конструкторські (технічні колективи) зі своєю історією та досвідом роботи  5-25 років.

Основна діяльність колективів та окремих фахівців безпосередньо пов’язана з проєктуванням, розробками, а також виготовленням, ремонтом та модернізацією виробів військового спецпризначення  (авто-, інженерна, артилерійська, бронетанкова та інша техніка). Компанія спеціалізується на виготовленні і проведенні капітальних ремонтів агрегатів, вузлів та комплектуючих для авто- і бронетанкової техніки для ЗСУ, а також експортує свою продукцію. Також ТОВ «НВК «ВК Система»» займається модернізацією, розробками і впровадженням нової продукції (комплектуючі, окремі вузли, стенди, предмети ЗІП, обслуговуюча техніка, обладнання тощо) в серійний випуск.

«НВК «ВК Система»» спеціалізується на:

  • Виготовленні і механічній обробці деталей на замовлення;
  • Виготовленні запчастин та інших деталей до спеціяльної техніки;
  • Капітальними ремонтами, модернізацією вузлів і агрегатів для техніки;
  • Розробками техдокументації машинобудівного призначення.

Основні напрямки діяльності компанії полягають в:

  • Напрацюванні та випуску комплектів новітнього обладнання (сучасні системи радіоуправління), яке застосовується на військових полігонах;
  • Розробками та випуском енергоагрегатів для танків, які дають змогу працювати техніці при відключеному дизельному двигуні, а також для необхідної підзарядки;
  • Виготовленні спеціяльних мереж для маскування покриттів, які захищають військову техніку та споруди.

Якщо вашому підприємству необхідна архівація, палітурні роботи, утилізація документів тощо, звертайтеся, завжди раді допомогти!

Автор: Ксенія Хорс