Архівація для ТОВ «Системи кріплення»

Головна / новини / Архівація для ТОВ «Системи кріплення»

Підписано договір про надання постійних послуг (архівування документів) з ТОВ «Системи кріплення», згідно якого щомісяця проводитимуться палітурні роботи з архівування документів первинної бухгалтерії. Брошування проводиться в теки шириною до 4 см, що дозволяє зменшити площі зберігання документів та сформувати зручний архів.

Інформація про компанію, яка замовила послуги

ТОВ «Системи кріплення» було засновано в 2008 році в місті Київ. На сьогодні це одна з найбільших вітчизняних компаній в країні, яка займається торгівлею систем кріплення (метизи, вироби та елементи кріплення тощо). Протягом багатьох років компанія постачає системи кріплення в найбільші мережі будмагазинів в Україні («Епіцентр» та «Нова Лінія»). Клієнтами ТОВ «Системи Кріплення» є не лише великі виробничі, будівельні і торгові підприємства, але й невеликі компанії і приватні особи, які закуповують кріплення для особистих потреб.

Компанія має свої переваги:

  • Доступні ціни, які забезпечуються за рахунок власного імпорту;
  • Широкий асортимент продукції, який постійно підтримується на складі;
  • Робота не лише з великими, але й з дрібними замовленнями.

Компанія займається оптовою і роздрібною торгівлею будівельних ті метричних кріплень. На складі  постійно зберігається близько тисячі палетів з виробами кріплення, більш ніж 90% асортименту бажаючі можуть придбати безпосередньо зі складу в день замовлення. Основну частину продукції компанія імпортує від провідних виробників кріплень таких країн як Китай, Італія, Польща, Німеччина, Тайвань та інші. Окрім того, частина асортименту виробляється в Україні, в тому числі на підприємствах, які входять в одну бізнесову групу з ТОВ «Системи Кріплення». Компанія являється однією з засновників асоціації «Міжнародне об’єднання виробників, експортерів, імпортерів систем кріплення «Фастексім»».

Асортимент компанії:

ТОВ «Системи Кріплення» має широкий асортимент продукції: анкери, гайки, монтажні системи, хомути, болти, цвяхи, кляймери для вагонки, ручки затискуючі, перфоровані кріплення, саморізи, троси, цепи, електротехнічні кріплення, дюбелі, колісні кріплення, пружини, шайби, спеціальні кріплення, сантехнічні кріплення, такелаж, хомути, а також кріплення і метиз під замовлення з Китаю.

Замовляйте архівні послуги за номерами телефонів, що вказані на нашому сайті!

Автор: Ксенія Хорс