Архівація для ТОВ «ЮНІТРАНС ОПЕРАТОР»

Головна / новини / Архівація для ТОВ «ЮНІТРАНС ОПЕРАТОР»

Завершено архівацію кадрових документів за 2015-2017 роки, а також отримано дозвіл на утилізацію документів тимчасового зберігання по 2017 рік включно для ТОВ «Юнітранс Оператор».

До переліку кадрових документів (за 2015-2017 роки) входять:

  • Накази кадрові;
  • Розрахунково-платіжні відомості;
  • Особові картки звільнених працівників;
  • Штатні розписи;
  • Звіт в пенсійний фонд.

Окрім того, отримано дозвіл на утилізацію документів тимчасового зберігання по 2017 рік включно.

Інформація про компанію-замовника

«Юнітранс Оператор» є транспортно-логістичною компанією, яка була заснована 2009 року. Основним видом діяльності компанії являється надання комплексних послуг різних видів та напрямків (експорт, імпорт, міжнародні напрямки). В 2011 році компанія стала позиціонувати себе як транснаціональна і почала надавати міжнародні залізничні послуги. В управлінні приватного парку знаходиться 947 напіввагонів і 150 критих вагонів.

Послуги, які надає компанія

Послуги з вантажообігу надаються за наступними напрямками: рф, Казахстан, Білорусь, країни Балтії, країни Кавказу, Східна Європа, Середня Азія, Прибалтика. Компанія має акредитацію для здійснення вантажних  перевезень дорогами «Укрзалізниці», завдяки чому обслуговування клієнтів є безпосереднім, тобто надання послуг з оплати. Окрім того, налагоджено співробітництво з закордонними компаніями, а також роботу по прийому міжнародних платежів.

«Юнітранс Оператор» має власний рухомий склад і надає відповідні послуги з вантажних перевезень. Компанія займається експедицією вантажів, здає в оренду вагони та інший рухомий склад, займається ремонтом, а також перевозить вантажі власним поїзним формуванням. Також компанія обирає оптимальні маршрути перевезень і займається організаційними питаннями (оформлює документи, відправляє/отримує вантажі, проводить розрахунки, оплату тощо).

Попереднім узгодженням технологій перевезення, розробкою схем, затвердженням остаточних креслень кріплень, навантаженням/вивантаженням, замовленням та орендою, забезпеченням безперешкодного перетину кордонів теж займається «Юнітранс Оператор». Ще компанія займається переадресацією вантажів, оперативним стеженням за вантажем та контролем за його місцем перебування, оперативним оповіщенням про прибуття вантажу.

Замовляйте архівні послуги (повного циклу або вибірково) за номерами телефонів, що вказані на сайті! Ми працюємо для вас!

Автор: Ксенія Хорс