Архів для бізнес-центру «Олімпійський»

Головна / новини / Архів для бізнес-центру «Олімпійський»

Завершено упорядкування архівних документів для бізнес-центру «Олімпійський». В ході проведення робіт було опрацьовано більше тисячі папок за 1991-2021 роки, а також створено електронний реєстр з метою подальшого визначення строків зберігання, в тому числі – утилізації документів, строк зберігання яких завершений (по 2017 рік включно).

Серед всіх опрацьованих документів компаній майже 20% займає ТОВ «Лідер», а також значна частина – ТОВ «Сотбіс», ТОВ «Лайм-плюс», ПП «Кіф» та багато інших. Під час виконання робіт було опрацьовано та архівовано: акти звірки, договори, приходні накладні, податкові документи, звіти, свідоцтва, банківські документи, установчі документи, касові документи, накази, кадрові документи, рахунки, листування тощо.

Інформація про компанію-замовника

Бізнес-центр «Олімпійський» являється одним з найбільших та сучасних ділових центрів міста Київ. Будівля розташована неподалік однойменної станції метро та всім відомим стадіоном – Національним спортивним комплексом «Олімпійський». Комплекс класу «В» – це 29-поверхова будівля, загальна площа якої становить 74 тисячі квадратних метрів.

Характеристика бізнес-центру

Перші три поверхи будівлі комплексу займає торгова зона, на четвертому – розташована зона відпочинку для відвідувачів. З п’ятого по десятий поверхи здійснюється оренда офісних приміщень, а решта використовується в якості житлового комплексу й розташована у вигляді окремої споруди (висотного корпусу), яка поєднана з бізнес-корпусом. Комплекс має розвинуту інфраструктуру, що включає в себе безліч крамниць, ресторанів, спеціяльних зон для відпочинку та розваг. Також є підземний паркінг, який вбудований в споруду й являє собою конструкцію з чотирьох рівнів.

Оренда площ в бізнес-центрі під офіс можлива в приміщеннях з вільним плануванням (від 160 «квадратів», висота стель – 3 метри). Окрім того здаються в оренду офісні приміщення з виконаним євроремонтом та меблями.

Оснащення бізнес-центру

БЦ «Олімпійський» забезпечений всіма необхідними новітніми системами:

  • Системою охорони;
  • Вентиляційною системою;
  • Системою кондиціонування повітря;
  • Автономною системою опалення;
  • Безшумними ліфтами, які мають вихід на підземний паркінг;
  • Ескалаторами;
  • Телекомунікаційною системою.

Загальні характеристики: орендна площа – більше 13 тисяч метрів квадратних, 1-4 поверхи – торгові, 5-10 поверхи – офісні, площа поверху типового – близько тисячі «квадратів», ліфти – 4, паркінг – 4 рівні.

Замовляйте архівні послуги за номерами телефонів, які вказані на сайті!

Завжди допоможемо!

Автор: Ксенія Хорс