Про нас

Головна / Про нас

АРХІВІТА – це команда фахівців архівної справи: палітурники, архівісти, адміністратори та оператори. Ми об’єднали провідних спеціалістів в одну команду для досягнення максимального результату та успішної реалізації найскладніших задач. Завдяки поєднанню багаторічного досвіду, унікальних знань та невичерпної енергії, ми досягаємо поставленої мети ефективно та оперативно.

Наша основна мета – зробити архів вашого підприємства зручним та функціональним. Ми не просто знаємо, як архівувати документи, але й якісно організовуємо всі необхідні процеси та втілюємо їх в життя. На сьогодні співпрацюємо з багатьма відомими компаніями та заслужили довіру численних клієнтів, які стали нашими постійними партнерами.

За 11 років роботи більш ніж 800 підприємств і організацій отримали якісну послугу по упорядкуванню документів та зменшили свої затрати шляхом законної утилізації паперів, строк зберігання яких вичерпано. Ми чітко виконуємо порядок архівування та списання документів, який відповідає всім офіційним нормам та вимогам. Окрім опрацювання, ми забезпечуємо систематизацію, безпечній доступ, надійне зберігання та знищення документів на підприємстві.

Навіть в еру новітніх інформаційних технологій, індивідуальний підхід та людяність не втрачають важливості і актуальності. Основне для нас в роботі з клієнтами — почути, врахувати особливості бізнесу, виконати роботу якнайкраще.

Архів — це просто!